Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Jaunumi

Seminārs Rēzeknē – 2017. gada 20. aprīlī

Š.g. 20. aprīlī, AS Dimela Veta Latvija Latgales pārstāvniecības telpās Rēzeknē pulcējās mūsu kompānijas klienti un viņu ēdinātāji – konsultanti, lai pirms paša ganību sezona sākuma, vēlreiz kopīgi pārrunātu pašu svarīgāko par Ganību sezonas novadīšanu bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Lai arī apmeklētāju pulks bija neliels (skaistais laiks tiešām aicināja tīrumā!!!), seminārs-diskusija noritēja ļoti pozitīvā gaisotnē. Par to, ka pasākums neskatoties uz nelielo apmeklētāju skaitu, tomēr izdevies, liecināja tas, ka vēl pēc oficiālas daļas, turpinājās diskusijas ar dedzīgu pieredzes apmaiņu. Semināra dalībnieki un mēs – organizatori bijām vienisprātis – šis pasākums bija abpusēji noderīgs un bagātināja visus ar jaunām idejām, iedvesmoja izkāpt no komforta zonas un nedaudz mainīt ierasto kārtību, lai sasniegtu labākus rezultātus. Paldies visiem, kas izteica viedokli un dalījās pieredzē!

ATSAUKSMES

ZS „Skujenieki”, Balvu nov. Tilžas pag., saimniece Alīna.
Seminārs bija noderīgs, iemācījos un uzzināju jaunas, kā arī atcerējos dažas nedaudz piemirstas lietas, kuras tieši šobrīd – pirms ganībām būtu jāņem vērā!
Patika pieredzes stāsti par saimniecībām ASV, bet gribētos gan vairāk dzirdēt šādu pieredzi un veiksmes stāstus par Latviju, par saimniecībām ar konkrētiem gadījumiem: kā tikuši kolēģi galā ar dažādām problēmām, kā lietas dara citās saimniecībās?

PS Skaidrīte Bārtuliņa, Rēzeknes nov. Gaigalavas pag., „Garanči”.
Ļoti patika seminārs, bija daudz interesantu un noderīgu faktu, kurus nezināju līdz šim; patika kā daktere Vita B.G. novadīja semināru.
Patika produktu prezentācijas, kad tika izstāstīts par konkrētā produkta pielietošanu, par tā iespējām un rezultātu, ko varu iegūt un kā „pacelt” izslaukumu. Ganības un ganību sezona ir vēl viena iespēja, kam pievērsīšu lielāku uzmanību, jo, paskatoties uz to visu no malas – bildēs un, ieklausoties dakteres Vitas komentāros, saprotu, ka ganību sezona ir laiks, kad mēs noteikti zaudēju daļu izslaukuma.

ZS „Laimītes”, Kārsavas nov. Malnavas pag., saimniece Skaidrīte Cimermane.
Labi noorganizēts seminārs, patīkama nepiespiesta atmosfēra, patika tas, ka uz vietas varēja apskatīt un aptaustīt produktus. Bija interesanti paklausīties pieredzi citās valstīs (ASV), bija arī interesanti skatīties fotoattēlus, kur redzamas dažādas nepilnības citās saimniecībām (nenorādot saimniecības nosaukumu!). Seminārā dzirdētais un redzētais mudināja aizdomāties: vai manā sētā viss ir kārtībā, vai neesmu palaidusi garām, kādu šķietami sīkumu, kas būtībā ļoti ietekmē mana ganāmpulka veselību un izslaukumu? Seminārā teiktais bija noderīgs, atjaunoju zināšanas un, sen piemirstas, it kā elementāras lietas, labprāt dzirdētu un redzētu ko vairāk par situāciju Latvijā – veiksmes stāsti, problēmas, risinājumi. Kas? Kā? Ar ko un tml.