Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Jaunumi

Seminārs Kuldīgā – 2017. gada 9. martā

2017.gada 9. martā mūsu kompānija Dimela Veta Latvija, sadarbībā ar vācu kompāniju BIOCHEM Kuldīgas Mākslas namā organizēja semināru slaucamo govju īpašniekiem un lopkopības speciālistiem. Seminārs sapulcēja 72 klausītājus. Lektore M. Sc. Agr. Ainur Flohr (Vācija).

Šis bija ļoti īpašs pasākums, jo noritēja kompānijas 25. gadu jubilejas gaisotnē. Tika sumināta arī mūsu ilggadējā darbiniece – veterinārārste Laima Tiļuga viņas lielajā jubilejā! Ziedi un bučas. Apsveikumi no Dimela’s vadības un vācu sadarbības partneriem. Skaisti!

Savas lekcijas 1. daļā zinošā lektore Ainur Flohr ar lielu aizrautību izklāstīja jaunākās atziņas par dzīvā rauga pielietošanas iespējām lopkopībā un neaizvietojamo mikroelementu lomu dzīvnieku veselības atjaunošanā. Semināra otrajā daļā, pēc kompānijas BIOCHEM sponsorētajām gardajām pusdienām, lektore ierosināja diskusiju par mikotoksīnu izraisītām problēmām piena lopkopībā. Radās vairāki kopīgi secinājumi: mēs – lopkopības speciālisti pārāk maz uzmanības pievēršam lopbarības kvalitātei, tostarp mikotoksīnu milzīgajai lomai slaucamo govju veselības sagandēšanā.

Pateicamies visiem, kas ieradās un piedalījās diskusijās. Īpašs paldies par labajiem vārdiem un izteikto novērtējumu! Tiksimies atkal!

DAŽAS ATSAUKSMES PAR SEMINĀRU:

  • Daila Bumbule konsultante, veterinārārste: seminārs ļoti patika. Sākumā likās, ka būs pārāk gudri un mēs praktiķi nespēsim sekot līdzi tēmai. Taču patīkami pārsteidza lektores vienkāršais skaidrojums, kas iemācīja orientēties dažās ēdināšanas peripetījās, kuras līdz šim neizpratu. Svarīgi meklēt un atrast problēmas cēloni, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu.
  • Līga Jesere Voitkēviča, ZS Ziediņi-3: patika, ka seminārā pasniegtā informācija, bija vienkāršā un cilvēkiem saprotamā veidā, bez sarežģītiem terminiem un ķīmijas formulām. Daudz ieguva gan dzīvnieku īpašnieki, gan speciālisti!
  • Dr. Vilmārs Zakars, jautāts par semināru, teica: ”Esmu patīkami pārsteigts un apmierināts. Pie tam – ļoti! Tik praktiski noderīgā seminārā sen nebiju piedalījies. Radās liela iekāre uz darbu! Ja teorētiskās zināšanas var izmantot klientu izglītošanai, ir ļoti labi! Tas palīdz daktera darbu paveikt labāk”.
  • Dr. Aldis Brencis atzina, ka patikusi lektore Ainur Flohr, kura ļoti saprotami stāstīja. „Varēja redzēt, ka arī zemniekus ieinteresēja. Vieta laba, šādu pasākumu organizēšanai. Praktiskā daļa palīdzēs pārliecināt saimniekus, jo piedāvātāju ir daudz, bet jāizvēlas viens”.
  • Enda Bartuševica, ZS Tijas. „Pēc tumšajiem ziemas mēnešiem, tuvojoties pavasarim dabā, arī cilvēkā rodas neaprakstāmas alkas pēc saules, mīlestības, kā arī pēc zināšanām. Vēl tikai daži soļi un dosimies lauka darbos, tāpēc jāsteidz apmeklēt kādu izglītojošu semināru, jāpaklausās zinošu cilvēku ieteikumi. Marta sākumā šādu iespēju mums sagādāja uzņēmuma Dimela Veta Latvija speciālisti, organizējot Kuldīgā semināru par pareizu dzīvnieku ēdināšanu, veicinot to veselību un produktivitātes kāpumu. Gribu pateikt lielu paldies par izvēlēto tēmu, par veiksmīgi pieaicinātiem vieslektoriem, īpaši Ainur, kuras stāstījums, kaut arī par sarežģītām lietām, bija vienkāršs un saprotams. Brīnišķīga iespēja bija klausīties lekciju krievu valodā, tādējādi papildinot profesionālo vārdu krājumu. Biju patīkami pārsteigta par uzņēmuma Dimela Veta darbinieku komandas spēli – visi zinoši, organizēti, katrs gatavs stāties tulka vietā no vairākām valodām. Paldies par garšīgām pusdienām un patīkamo noskaņu visa semināra laikā. Jauku, Jums visiem pavasari! Cerot uz veiksmīgu turpmāko sadarbību, ar cieņu Enda Bartuševica”.
  • Dr. Agita Zakare. Talsi „VIA Cordis”: „ilgu laiku priecājos par semināra sākumā demonstrēto filmiņu, gribēju pat aplaudēt, bet sakautrējos….  Lekcijā dzirdētais noderēs, vienīgi žēl, ka manas prakses vietā visi ieslīguši rutīnā un neko nevēlas pamainīt, lai saimniekotu gudrāk. Skumji, ka daudzus apmierina sasniegtais, nav jūtama vēlme augt.”
  • Dr. Inese Vessere, SIA Sesava saka, ka semināram izvēlēta laba vieta, kur patīkama atmosfēra, varēja arī gleznu izstādi apskatīt. Par lektori Ainur: „atraktīva, zinoša lektore; spēja piesaistīt klausītāju uzmanību lekcijas laikā. Radās iespaids, ka neapstājas pie esošajām zināšanām, turpina izglītoties….un ļoti garšīgas pusdienas!”
  • Inese Strode, ZS  Laduži. „Tas bija neparasts seminārs, kurā varēja smelt vērtīgas zināšanas un patīkamu atmosfēru vienlaikus, jo pat semināra vieta bija loti veiksmīga. Sanāca arī pie pusdienu galda aprunāties ar Biochem pārstāvjiem un neformāli izrunāt dažus jautājumus. Visa informācija bija loti noderīga un vērtīga. Patika, ka lekcija bija krievu valodā, nebija nepieciešama tulkošana, kas pagarinātu semināra norisi, līdz ar to pasākums ne par īsu, ne par garu. Ja vajadzētu dot vērtējumu, tas būtu 5 no 5”.
  • Rolands Millers, SIA Lejnieki (Ugāle): „apmeklējot semināru 9. martā Kuldīgā, vēlreiz pārliecinājos, ka Dimela māk noorganizēt pasākumus labā līmenī. Sākot jau ar sagaidīšanas rīta kafiju un garšīgām smalkmaizītēm, kuras baudot pie viena galda ar pārējiem dalībniekiem, varēja diskutēt par piensaimniecību aktualitātēm. Lektori pārsteidza ar vairāku valodu zināšanām, bija pienācīgi sagatavojušies izstāstīt sarežģītas lietas saprotamā vaidā dažāda zināšanu līmeņa klausītājiem. Patika, ka produktu lietošana tika ekonomiski pamatota. Paldies!”