Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Vermifluid

Vermifluid

Pēdējos gados Eiropā augošā tendence – dzīvnieku veselību atjaunot un uzturēt dabīgā ceļā, ir mainījusi arī mūsu veterināro speciālistu attieksmi šajā jautājumā. Vēl pirms dažiem gadiem lielākā daļa dakteru vairāk uzticējās ķīmisko līdzekļu „spēkam” un dzīvnieku ārstēšanai izvēlējās „īstas” zāles. Taču šobrīd, aizvien vairāk speciālistu atbalsta alternatīvās veterinārmedicīnas iespējas, jo ir pārliecinājušies praksē, ka arī ārstniecības augi var būt ļoti ietekmīgi palīgi dzīvnieku atbrīvošanā un pasargāšanā no slimībām (mastīta, parazītiem, vīrusiem un c.). Dzīvnieku īpašnieku „sāpīgā tēma” ilgus gadus ir liellopu iekšējie parazīti. Tradicionālie pretparazitārie līdzekļi patiesībā ir indes, kuras pēc nokļūšanas organismā nogalina parazītus un atbrīvo organismu. Taču, nonākot saskarē ar ganībām vai citu dzīvnieku mēsliem, notiek jauna inficēšanās, un viss sākas no sākuma. Šim stāstam nekad nebūtu beigu, ja vien nepastāvētu alternatīvas iespējas: izmantojot ārstniecības augus, mikroelementus, organiskās skābes un citas dabīgas vielas, pie nosacījuma nekaitējot pašam dzīvniekam, radīt parazītiem ”nepanesamu” vidi, kur parazītu vairošanās un attīstība nav turpmāk iespējama. Otra„ bēda” – ļoti garš ierobežojumu periods produkcijas realizēšanai pēc dzīvnieku attārpošanas ar ķīmiskajām zālēm. Šī iemesla dēļ, slaucamo govju attārpošana bija
praktiski neiespējama. Trešā „bēda”: viss, ko ievada dzīvnieka organismā, nonāk arī apkārtējā vidē. Ar pienu – pārtikā, bet urīnu un mēsliem uz lauka, kur indes nekādā ziņā nav vajadzīgas! Tāpēc itāļu kompānija Tecnozoo ir radījusi līdzekli Vermifluid, ko izmantot liellopu atbrīvošanai un pasargāšanai no endoparazītiem, kā arī, lai ilgāk saglabātu ar zālēm sasniegto efektu, ja tādas lietotas.
Vermifluid ir dabīgs līdzeklis, lietošanai ar ūdeni.

Sastāva apraksts: ārstniecības augu daļa: Amerikas dzeltenās priedes (Pinus tadea) sveķi, kas ir bagātīgs polifenolu jeb lignānu avots ar izteiktām antioksidantu un fitoestrogēnām īpašībām, kuras uzlabo dzīvnieka vielumaiņu, bet sagandē parazīta komfortu, jo iedarbojas uz tā ārējā apvalka caurlaidību, radot diskomfortu tārpiem, tāpēc tie cenšas „bēgt” un atstāt saimniekorganismu. Ķiploki (Allium sativa) satur allildisulfīdu, kam piemīt pretparazitāras īpašības. Greipfrūtu pulpa (Citrus paradisi) satur bioflavonīdus (naringīna, naringenīna un hesperidīna). Bioflavonīdus izmanto medicīnā kā antioksidantu un to pretparazitāro īpašību dēļ. Vara helāts, skudrskābe un nātrija propionāts kā nesēji.
Devas: slaucamās govis un gaļas lopi: 20-50 ml uz dzīvnieku dienā; teļi: 10-20 ml uz dzīvnieku dienā.
Produkta lietošanas shēma: 5 dienas lieto, 30 dienas pauze, kam seko jauna 5 dienu terapija, u.t.t. Pastāvot problēmas draudiem, lietošanu atkārtojiet katru mēnesi, kā jaunas parazītu invāzijas profilaksi.