Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

NORMOTERM

NORMOTERM

Ārstniecības augu kompozīcija lietošanai visu sugu dzīvniekiem slimību nepatīkamo simptomu mazināšanai.

Satur ārstniecības augus: baltais vītols – Salix alba L. un vīgriezes – Filipendula ulmaria Max, kam pievienots

C vitamīns, lucernas un kviešu miltu nesējā.

NORMOTERM ir universāls produkts ar plašām iespējām lietot dažādu veselības problēmu gadījumā, visu vecumu un visu sugu dzīvniekiem.

NORMOTERM satur vielas, kas sakārto ķermeņa termoregulāciju un veicina ķermeņa T° normalizēšanos, mazina iekaisuma procesu, līdz ar to arī sāpes.

Palīdz uzturēt organisma fizioloģisko līdzsvaru un paātrina dzīvnieku izveseļošanos slimību gadījumos, kas norit ar iekaisumu un sāpēm vai paaugstinātu T°. Palīdz atjaunot ēstgribu un līdz ar to – produktivitāti.

NORMOTERM ieteicams lietot:

  • Liellopiem: visu slimību laikā.
  • Slaucamām govīm: visu slimību laikā un pie paaugstināta SŠS.
  • Cūkām: anoreksija, kuru ierosinājis stress; kā arī, lai novērstu pirmsdzemdību problēmas sivēnmātēm, atvieglotu sivēnu zīdīšanu un novērstu agresiju pret sivēniem.
  • Dējējputniem, ja samazināta dējība.

Devas dzīvniekam dienā:

Teļi (līdz 200 kg): 10 g. Teles (200 – 400 kg): 20 g. Aitas un kazas: 3 g. Govis (virs 400 kg): 50 g. Cūkas: 5 g, vai 200 g uz 100 kg barības. Zirgi: 50 g.

Nepieciešamības gadījumā devas var dubultot. Lietošanas ilgums: 5 dienas.

N.B. Sāpes, kas pavada iekaisuma procesus, ierobežo dzīvnieka kustības un traucē justies labi.

Ja govij sāp nagi, piemēram, viņa pieceļas retāk, lai paēstu un padzertos. Tāds dzīvnieks neizrāda aktīvu meklēšanos un vairāk guļ. Jo mazāk uzņem barības, jo sliktāks izslaukums. Aktivitātes zudums noved pie atkārtojumiem apsēklošanā. Drudža laikā dzīvnieki atsakās no barības, bet atgremotājiem tas ir aknu veselības apdraudējums!!!!

Ir pierādīts, ka tesmeņa ārstēšanas iznākums mastīta gadījumā ir lielā mērā saistīts ar to, cik stipras sāpes ir izjutis dzīvnieks slimības laikā. Jo mazāk sāp, jo ātrāk izveseļojas. Tesmeņa audu iekaisums bieži vien ir nepatīkams un sāpīgs process arī tūskas dēļ. Tūska izraisa diskomfortu, bet slaukšana un pieskaršanās tesmenim šādām govīm īpaši nepatīk.

Par sastāvu. Sastāvā baltā vītola mizas pulveris. Šī auga miza satur salicīnu, kura spējas mazināt drudzi un iekaisumu tika pierādītas jau 1763. gadā Anglijā, kad to izmantoja malārijas drudža ārstēšanā, bet 1828. gadā franču farmaceits no salicīna izolēja tīru salicilskābi, kam sekoja aspirīna iegūšana (derivēšana), kas uzskatāms par nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NSAID) klases pirmsākumu.

Info: cilvēku un dzīvnieku medicīnā aspirīnu izmanto sāpju, iekaisuma, drudža un tūskas mazināšanai.

Otra galvenā sastāvdaļa vīgrieze arī izsenis izmantota pretiekaisuma līdzekļu ražošanā, jo aktīvās vielas, ko satur šis augs, mazina podagras sāpes, reimatismu un drudzi. Austrijas tradicionālajā medicīnā vīgriežu tēju lieto pret infekcijām un reimatiskām sāpēm. Bet karaliene Elizabete I vīgriezi dēvēja par pļavu karalieni un tas bija viņas mīļākais ārstniecības augs.

Pēkšņas galvassāpes varot mazināt, pakošļājot nelielu vīgriezes sakneņa gabaliņu.

Trešā vērtīgā sastāvdaļa – C vitamīns. Kopumā pasaulē veikti vairāk nekā 10 000 zinātnisku pētījumu, kas skaidri pierāda, ka nav nevienas organisma funkcijas, slimības vai sindroma, kuru neietekmētu C vitamīna klātbūtne.

Pierādīts, ka C vitamīns ne vien stiprina imunitāti, bet pat ļoti mazās devās spēj aizsargāt šūnas no bojājumiem, ko var radīt brīvie radikāļi, toksīni un ārējās vides piesārņojums. C vitamīns organismā piedalās arī kolagēna sintēzes procesā, kas savukārt ir būtiska asinsvadiem, kauliem, saitēm un cīpslu struktūrām. C vitamīns stiprina asinsvadu sieniņas, veicina brūču dzīšanu un aizkavē iekaisumu rašanos. Tas ļoti svarīgi tesmeņa veselības atjaunošanā.

C vitamīns palīdz organismā uzsūkties nepieciešamajām vielām, piemēram, dzelzij, kas jāpatur prātā, ārstējot sivēnus un teļus!

Iepakojums: spainītis 1 kg.

Produkts izgatavots itāļu kompānijā TECNOZOO.

Ražotāja pārstāvis Latvijā: Dimela Veta Latvija.

Tālr.:+371 80700008; www.dimelaveta.lv

PVD atļauja Nr. 018563