Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

LIFELINE Pre-Calver

image

LIFELINE Pre-Calver

  • Svars: 22.5 kg
  • Svars: 80 kg
  • Ražotājs: Rumenco

LIFELINE ĒDINĀŠANA

Ēdināšanas ieteikumi

PreCalver

Minerālvielu drupatas 20kg maiss

Zāles ganībās: 150 g drupatu samaisīt ar 2 kg graudu. Ja ganības ir ierobežotas, salmus izēdināt neierobežotā daudzumā.
Novietnē turētas cietstāvošās govis: Izēdināt zāles skābbarību vismaz 7 kg sausnas un salmus neierobežotā daudzumā plus 150 g minerālvielu drupatu kā totāli maisīto barības devu. Uzberot uz barības: uz rupjās lopbarības 150g/ dzīvniekam/ dienā. Iesakām gan slaucamajām, gan zīdītājgovīm, gan arī grūsnajām telēm.

Ideāli piemērots lietošanai ganībās, ierobežojot ganību zāles apjomu un izbarojot salmus, vai arī mītnē turētām cietstāvošājām govīm un telēm, kas saņem daudz kokšķiedras saturošu barības devu. Produkts nodrošina teļa veselīgumu vēl pirms dzimšanas!

Pieejams arī:
LIFELINE Lamb & EWE- laizāmā papildbarība (spaiņi un laizāmie rituļi) grūsnām aitām – lai
nodrošinātu vieglāku atnešanos un veselīgus jērus.

TIKAI PRE- CALVER RŪPĒJAS GAN PAR GOVI, GAN VĒL
NEDZIMUŠO TEĻU
Šī ir unikāla papildbarība, kas satur spēcinošu barības līdzekļu maisījumu, kā arī nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas, lai nostiprinātu teliņa imunitāti un nodrošinātu sekmīgu dzemdību procesu.
KĀ DARBOJAS PRE-CALVER
Ideāla papildbarība cietstāvošām govīm, grūsnām telēm un zīdītājgovīm, lietojama 6 nedēļas pirms atnešanās.
• Uzlabo pirmpiena kvalitāti,
• Nodrošina govi un teliņu ar nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām,
• Sekmē veiksmīgāku atnešanos,
• Paaugstina veselīgu teliņu dzīvotspēju.

Vieglāka atnešanās un veselīgāki teļi
Pietiekami augsts selēna un E vitamīna sastāvs nodrošina jaundzimušajam teļam labāko iespējamo dzīves sākumu, turklāt arī varbūtējās dzemdību problēmas govij tiek mazinātas. Govis ātrāk atnesas, placentas aizture notiek retāk, un ķermeņa rezerves tiek maksimāli izmantotas jaunās laktācijas uzsākšanai un agrīnai nākošās meklēšanās nodrošināšanai. Teliņi ātri ceļas kājās, tiem ir stiprs zīšanas reflekss, dzīvnieki ir vitāli un ar spēcīgu dzīvotgribu.
Labāka veselība gan teļam, gan govij
Pilnīgais vitamīnu un minerālvielu nodrošinājums uztur veselu gan govi, gan teļu. Produktā iekļauts triju veidu varš, tai skaitā aizsargātais varš, tā ļaujot izvairīties no mikroelementu (sērs, dzelzs un molibdēns) savstarpējā antagonisma. Varš uzlabo teliņa veselību un nodrošina govs auglību laktācijas sākumā. Augstais cinka (tai skaitā aizsargātā cinka) līmenis uztur veselu tesmeni, ādu un nagus.
Stiprināta teliņa imunitāte
Pirmpienā palielinās imūnvielu un antivielu līmenis, jo produkts satur beta-glikānus un mannāna oligosaharīdus (MOS). MOS piedeva palielina arī pirmpiena uzsūkšanos un izmantošanu, tā uzlabojot teliņa imunitāti, ļaujot tam sekmīgi cīnīties pret slimību izraisītājiem. Sevišķi svarīgi tas ir pirmpienēm, jo to pirmpiens satur maz imunitāti nodrošinošo vielu.
Uzlabota pirmpiena kvalitāte
Produktā kā enerģijas avoti ir izmantota laktoze un melase, tā nodrošinot efektīvu barības vielu uzsūkšanos un vēlāk- palielinātu olbaltumvielu līmeni pirmpienā. Ir pierādīts, ka laktoze palielina sausnas uzņemšanu un stimulē spurekļa bārkstiņas uzsūkt iespējami daudz barības vielu. Laktozei ir nozīme arī mikrobiālo olbaltumvielu sintēzes nodrošināšanā, tādejādi palielinot pirmpiena olbaltumvielu līmeni.

PreCalver2