Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Laizāmā sāls SP Natural

Laizāmā sāls SP Natural

  • Svars: 10 kg

Zviedrijas kompānijas SALINITY laizāmais sāls ir ražots no smalkākā un tīrākā kalnu sāls. Ražošanas process ir ļoti efektīvs un piegādes notiek ar videi draudzīgu transportu. Laizāmā sāls bloki tiek formēti ar īpašu augstspiediena metodi.  Šī metode nodrošina, ka sāls ir stingrs pārvietošanas laikā un izturīgs pret nokrišņiem.

Vairums augu šūnu nesatur tik daudz sāls, lai ar to pietiktu mājdzīvniekiem. Tālab dzīvniekiem ir jāsaņem sāls papildus, lai tiem saglabātos laba veselība un produktivitāte.

Parasti  dzīvnieki sajūt, vai tiem ir nepieciešams sāls. Ļaujot dzīvniekiem brīvi laizīt sāli, tie uzņem nepieciešamo  daudzumu. Vienmēr nodrošiniet tiem brīvu pieeju pie dzeramā ūdens.

Pilnīgi dabiskais sāls ir ražots no tīra kalnu sāls, bez kādām minerālvielu ,mikroelementu vai vitamīnu piedevām.  Dabiskais sāls var tik izēdināts visām dzīvnieku sugām  gan konvencionālajā, gan bioloģiskajā lopkopībā  ( saskaņā  EK Regulām 834/2007 un 889/2008.)

Sastāvs: nātrija hlorīds (39% nātrija).

Barības sastāvdaļa , lietojams  visām dzīvnieku sugām . Iesakām  novietot dzīvniekiem brīvi pieejamā vietā kā papildus sāls nodrošinājumu