Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

VitaFito Līdzeklis caurejas apturēšanai teļiem un sivēniem

VitaFito Līdzeklis caurejas apturēšanai teļiem un sivēniem

Acumirklī aptur un novērš turpmāku caureju teļiem un sivēniem pat ļoti smagos gadījumos. Pasargā no organisma atūdeņošanās, nostiprina imunitāti. Līdzekļa sastāvā esošie augu pektīni, nonākot gremošanas traktā, izveido plēvīti un pārklāj iekaisušās zarnu sienas, tā pasargājot sienu bārkstiņas no turpmākas noārdīšanas, kā arī piesaista un izvada toksīnus un aptur pārmērīgu peristaltiku zarnās. Ar glikozes palīdzību organisma šūnas saņem tūlītēji izmantojamu enerģiju. Olbaltumvielas un tauki novērš turpmāku svara zudumu. Elektrolīti, organiskās skābes un pH stabilizatori notur normā un regulē osmotisko spiedienu, kā arī nātrija, kālija un hlora līmeni ķermeņa šūnās, tā pasargājot no metabolās acidozes attīstības. Maisījums, pateicoties garšas uzlabotājiem un saldinātājiem, garšo slimajiem teliņiem, viņi to izdzers labprāt.
LIETOŠANAS IETEIKUMI: caurejas gadījumā. Lietot divas reizes dienā. Dozēšana: izšķīdināt 100 g pulvera 2 litros silta ūdens (apm. 38°C) un dot dzert teļam piena vietā. Parasti pietiek ar 1 līdz 2 lietošanas reizēm. Piena izēdināšanu nedrīkst pārtraukt ilgāk kā uz vienu dienu, jo teļa organismam nepieciešami piena cukuri un olbaltumvielas. Tāpēc caureju jācenšas apturēt iespējami īsākā laikā. Lai pasargātu no caurejas: izšķīdiniet 50 g pulvera pienā vai piena aizvietotājā, kuru izēdināsiet teļam. Šo līdzekli var izmantot arī teļu dzirdināšanas automātos.

DEVA: 3 kg pulvera uz katriem 25 kg piena aizvietotāja.
SASTĀVS: Jāņmaizītes koka (Ceratonia siliqua) sēklu milti, pektīni, dekstroze, nātrija bikarbonāts, nātrija hlorīds, nātrija citrāts, kālija hlorīds, magnija sulfāts, vitamīns A (25 00 IV), vitamīns D3 (5 00 IV), vitamīns E (15 mg), vitamīns C (10 mg), betaīns, kas aiztur ūdeni šūnās (200 mg).
JŪSU IEGUVUMI:
● Spējat paši efektīvi palīdzēt, līdz ierodas speciālists.
● Caurejas apturēšanas metode, kas neiznīcina labvēlīgās baktērijas gremošanas traktā.
● Tūlītējs rezultāts.