Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

VitaFito Elektrolītu maisījums

VitaFito Elektrolītu maisījums

Lieto visu sugu lauksaimniecības dzīvnieku mazuļiem caurejas laikā. Jaundzimuša teliņa organismā ir 80% ūdens. Tāpēc teļi sevišķi smagi izjūt ūdens zudumu. Ja caurejas dēļ teļš zaudē tikai 14% organismā esošā ūdens, ir pietiekami, lai iestātos nāve dehidratācijas (atūdeņošanās) dēļ. Arī slikti ventilētās telpās un karstā laikā svīstot organisms zaudē vairāk ūdens. Elektrolīti jeb sāļi nodrošina ūdens cirkulēšanu šūnās. Ir zināms, ka slimojot ar caureju, dzīvnieka organisms zaudē ievērojamu daudzumu ūdens, kā arī sāļus, kuri ir vitāli svarīgi dzīvības uzturēšanā – sirds, nieru un CNS darbības nodrošināšanā. Iespējami ātra zaudēto elektrolītu atgriešana uzlabo slimības iznākumu. Elektrolītu maisījuma lietošanas laikā palielinās slāpes un slimais dzīvnieks uzņem vairāk ūdens! Preparātam ļoti patīkama garša, tāpēc teļi to izdzers labprāt. Pateicoties sastāvā esošajai glikozei un fruktozei, organisms tiek apgādāts ar papildus enerģiju, kas svarīgi slimības novājinātiem organismiem. Novērš metabolo acidozi. Perfekta ideja dzīvnieku pasargāšanai no problēmām karstajās vasaras dienās!
SASTĀVS: glikoze, fruktoze, nātrija bikarbonāts, nātrija hlorīds, magnija sulfāts, kālija hlorīds, baltās akācijas milti, citronskābe, E vitamīns. Caurejas gadījumā vai ļoti karstā laikā izšķīdiniet elektrolītu maisījuma pulveri siltā ūdenī un izdzirdiniet dzīvniekiem.
Lietošana : teļiem, kumeļiem, jēriem sivēniem: izšķīdiniet 25 g elektrolītu maisījuma 1 litrā silta ūdens (38ºC). Lietojiet 2 reizes dienā.
JŪSU IEGUVUMI:
● Teļi ātrāk izveseļojas.
● Mazāk izdevumu par medikamentiem.
● Slimības laikā un karstajās dienās teļi nezaudē svaru!