Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

VitaFito BUFFER STIM

VitaFito BUFFER STIM

Papildbarība spurekļa pH normalizēšanai govīm acidozes un citu gremošanas traucējumu gadījumā.
RAKSTUROJUMS: BUFFER STIM samazina skābes daudzumu spureklī, neitralizējot lieko pienskābi ar baktēriju Selenomonas ruminantium palīdzību. Lietojot šo līdzekli tiek atjaunoti spurekļa mikrofloras dzīvībai un aktivitātēm (kokšķiedras šķelšana, un c.) piemēroti apstākļi. Rezultātā uzlabojas ēstgriba, pieaug uzņemtās sausnas apjoms un bakteriālā proteīna daudzums. Uzlabojas barības izmantojamība. Sastāvā esošie oligosaharīdi novērš patogēno baktēriju (slimības iedīgļi) piesaistīšanos gremošanas trakta gļotādai, sasaista un bloķē endotoksīnus un darbojas kā antioksidants. BUFFER STIM ir sevišķi efektīvs līdzeklis acidozes un gremošanas/atgremošanas traucējumu gadījumā. Tūlītēja iedarbība. Sastāvā esošie kālija bikarbonāts, rauga un ābolskābes metabolīti veicina pastiprinātu tādu baktēriju augšanu, kuras mazina pienskābes daudzumu spureklī.
LIETOŠANA: klīniskas acidozes gadījumā, izdzirdiniet govij 100 g BUFFER STIM, kas izšķīdināts 1 litrā ūdens. Nelietojiet ilgāk kā pirmos divus laktācijas mēnešus. Pirms lietošanas konsultējieties ar ēdināšanas speciālistu vai veterinārārstu. N.B. Lai mazinātu acidozes risku vienmēr pārliecinieties, ka barības deva ir labi sabalansēta un satur pietiekami daudz kokšķiedras, ogļhidrātus un citu komponentu.
SASTĀVS: kālija bikarbonāts, nātrija bikarbonāts. Analītiskais sastāvs : proteīns 1,42%, kokšķiedra 0,43%, eļļas un tauki 0,05%, pelni 58,22%, nātrijs 0,005%, kalcijs 4,47%, fosfors 0,03%, magnijs 1,04%, ciete 1,43%, kopējais cukuru saturs 1,66%. Katram kg pievienots: vitamīns C 120000 mg, sepiolīts (E 562), DL ābolskābe (E 296).
JŪSU IEGUVUMI:
● pie rokas līdzeklis ar kura palīdzību novērst acidozes draudus,
● iedarbīgs palīglīdzeklis ārsta noteiktajai gremošanas traucējumu ārstēšanai,
● iespēja normalizēt spurekļa pH pēc atgremotāja īslaicīgas neēšanas.