Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

VITASULFUR

VITASULFUR

Urīnviela
Proteīna nodrošinājums – 1580 g/kg.
Papildbarība slaucamām govīm, telēm un nobarojamiem liellopiem.
JŪSU IEGUVUMI:
● Līdzekļu ekonomēšana, jo 100 g VitaSulfur aizstāj 1 kg rapša.
● Govis ātrāk atgūst kondīciju pēc dzemdībām.
● Dzīvniekiem uzlabojas aknu veselība.
● Palielinās izslaukums.
● Labs produkts par labu cenu.
Šī produkta uzdevums: nodrošināt dzīvniekus ar spureklī vajadzīgo slāpekli un bagātināt barības devu proteīna trūkuma gadījumā. Ja barības devās trūkst proteīna, govīm nekad nebūs labi izslaukumi, pēc dzemdībām viņas ilgi un lēni atgūs zaudēto kondīciju (barojumu).
RAKSTUROJUMS: VITASULFUR optimizē mikrobiālā proteīna sintēzi priekškuņģos, un, tā kā satur sēru, veicina arī sēru saturošo aminoskābju sintēzi organismā (metionīna, cisteīna), kuras ir ļoti svarīgas aknu veselības uzturēšanā un enerģijas maiņas rosināšanā.
SASTĀVS: urīnviela 70%, kalcijs 5%, sērs 4%, kā arī kalcija karbonāts, un magnija sulfāts.
LIETOŠANAS IETEIKUMI: produktu rūpīgi iemaisīt kopējā barības devā. Pirmās trīs lietošanas dienas barības devā iekļaut pusi no paredzētā daudzuma un pakāpeniski palielināt par 15 g dienā, ik dienu izvērtējot dzīvnieku mēslu konsistenci. Lietojot šāda tipa produktus, vienmēr barības devā jābūt pietiekamam cukuru, cietes un sagremojamās kokšķiedras nodrošinājumam!

MAKSIMĀLĀ DEVA:
Slaucamajām govīm: 70-150 g dzīvniekam dienā.
Nobarojamiem liellopiem: 40-80 g dzīvniekam dienā.
Telēm > 7 mēneši un vecākām: 40-60 g dzīvniekam dienā.
ĪPAŠAS NORĀDES: Dienas deva nobarojamiem liellopiem nedrīkst pārsniegt 30 g urīnvielas uz 100 kg ķermeņa svara, bet slaucamām govīm – 25 g/100 kg svara dienā!