Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Safesil

Safesil

  • Svars: 1145 kg

SKABBARIBAS PIEDEVU JAUNAKA PAAUDZE

RAKSTUROJUMS. Piedeva, kura veidota no trīs dažādiem sāļiem. Ir svarīgi tos nesajaukt ar skābēm, jo sāļi ir sārmaini (bāziski). Sāļi ir plašāk izmantojams ieskābšanu veicinošais līdzeklis. Tos var lietot gatavojot skābbarību gan no ļoti mitras, gan no sausas zaļās masas, kā arī pasargāt graudus un c. barības līdzekļus. Safesil, ieskābšanas laikā veido gāzes, kas specifiskas izlases veidā nogalina nevēlamās baktērijas. Sāļi darbojas kā konservants skābekļa klātbūtnē tik ilgi, kamēr ieskābšanas procesa sākumā viss skābeklis nav izlietots. Tā darbība turpinās arī gatavās skābbarības izēdināšanas laikā, tāpēc pasargā izēdināmo skābbarību. Ar Safesil apstrādāta skābbarība visu laiku saglabā vēsumu. Safesil aktīvās vielas ir labi zināmas cilvēku pārtikas piedevas, kas darbojas pret pelējumiem, baktērijām un raugiem. Safesil ir vienlīdz efektīvs, gatavojot skābbarību gan no zāles, āboliņa, kukurūzas, gan arī graudaugiem. Efektīvi ieskābē zaļo masu, kuras sausnas saturs ir no 15% līdz pat 50%. Safesil darbojas ikvienā skābbarības glabāšanas sistēmā.
SASTĀVA APRAKSTS. Kālija sorbāts (E202), dabā atrodams dažādos augļos un ogās (piemēram, pīlādžogās), nātrija benzoāts (E211), dabiski atrodams ābolos un brūklenēs; nātrija nitrīts (E250), kas pārvēršoties gāzē ir īpaši efektīvs barības atbrīvošanai no nevēlamajām baktērijām – klostrīdijām un enterobakterijām. Papildus nav vajadzīgi dažādi ieskābšanu veicinoši līdzekļi. Safesil neaizķepina sprauslas, un agregātu tīrīšana ir viegla un vienkārša – ar parastu ūdeni.
LIETOŠANA. Patēriņš: kukurūza: 2 litri/t; (1,5 litri/t, ja izbaro ziemā), tauriņzieži, zāles skābsiens: 3 litri/t, graudi: 4 litri/tonnu.

safesil