Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Recofast entericum

Recofast

Recofast entericum

  • Svars: 100 g
  • Ražotājs: Invesa

Diētiska papildbarība jaundzīvniekiem ūdens zaudēšanas novēršanai un elektrolītu bilances sakārtošanai organismā diarejas gadījumā.
Lieto gremošanas traucējumu (diareja) gadījumā, kā arī, lai novērstu caurejas risku, vai pēc caurejas apturēšanas – stāvokļa stabilizēšanai. Lieto gan mehāniskas, gan infekciozas caurejas apturēšanai. Ar šo līdzekli tiek novērsta turpmāka dzīvnieka atūdeņošanās, toksīni tiek sasaistīti un izvadīti no organisma, gremošanas trakta gļotāda pārklāta ar saudzējošu kārtiņu, bet asinīs atjaunojas elektrolītu saturs un dzīvnieks jūtas labāk. Vienlaikus tiek noregulēts arī skābuma līmenis un gremošanas trakta mikroflora saņem papildus enerģiju. Parasti, caurejas gadījumā, teļiem vienā (max. divas) ēdināšanas reizē pienu vai piena aizvietotāju nedod. Šī rīcība ir svarīga un pamatota, tomēr mazajiem teļiem ir ļoti svarīga regulāra enerģijas uzņemšana. Papildbarība satur dzīvnieka organismam nepieciešamās barības vielas – aminoskābes, vitamīnus un enerģijas avotus. Tāpēc šī produkta izmantošanas laikā dzīvnieki necieš no enerģijas un proteīnu deficīta kā tas ir tad, ja pienu aizstāj, piemēram, ar zāļu tēju.
DEVAS UN LIETOŠANA: teļi un kumeļi: dienas deva 100 g var tikt lietota vienā reizē vai sadalīta divās uzņemšanas reizēs. Jēri, kazlēni un sivēni: 20 g dienā, vienā vai dalīti divās uzņemšanas reizēs. Lietošanas kurss 1-3 dienas.
SASTĀVS: rīsu milti 10%; aļģu ekstrakts 7.5%; sūkalu pulveris 5%; kukurūzas ciete 5%; kaltēts alus raugs 4%; certonijas sēklu milti 3%; burkānu milti 2.5%; nātrija bikarbonāts 2.5%; nātrija hlorīds 2.5%; magnija hlorīda heksahidrāts 1%; vitamīns A 135 000 I/V /kg; vitamīns D3 20 000 I/V /kg; nikotīnamīds 2.5 g/kg; nātrija askorbāts, 2.5 g/kg; vitamīns B1 hidrohlorīds 1.25 g/kg; vitamīns E (α-tokoferols) 0.75 g/kg; vitamīns B2 nātrija fosfāts 0.5 g/kg; kalcija pantotenāts 0.5 g/kg; vitamīns B12 2.5 mg/kg; lecitīns 50 g/kg; pektīns 10 g/kg.
N.B. Ceratonijas koka sēklas (arī Jāņmaizīšu koks, angļu v. – Carob tree) ir saldākas par šokolādi, enerģijas un vitamīniem bagātas, kopš seniem laikiem tiek izmantotas kulinārijā un gremošanas orgānu slimību ārstēšanā cilvēkiem un dzīvniekiem.
JŪSU IEGUVUMI:
●Vienā produktā vairāku parasti izmantotu līdzekļu īpašības (elektrolīti, savelkošas vielas, absorbenti un barības vielas).
● Bez ārstnieciskās iedarbības, apgādā teļu ar barības vielām slimības laikā.
● Drīkst pievienot pienam vai ūdenim.
● Izmantojams ārstēšanas laikā vai profilakses nolūkā.
● Ērts iepakojums vieglākai dozēšanai.