Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Life Vest

Life Vest

Specializēta papildbarība teļu, cūku un putnu veselības stabilizēšanai dažādos riska periodos un slimības laikā.
Nomāc slimības ierosinātāju vairošanos dzīvnieku gremošanas traktā un absorbē baktēriju producētos toksīnus, līdz ar to palīdzot dzīvniekam saglabāt un uzlabot veselību produkta lietošanas laikā. Lieto atšķiršanas „gudrākai” novadīšanai un caurejas profilaksei, vai tās ārstēšanas laikā. Novērš barības vai apstākļu maiņas radīta stresa kaitīgo ietekmi uz barības uzņemšanas un absorbcijas kvalitāti.
Sastāvā: aminoskābes – lizīns, metionīns u.c., kuras uzlabo aknu veselību. Betaīns pasargā organismu no dehidratācijas caurejas dēļ. Sporu kultūras – Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis – uztur veselīgu zarnu traktu. Cinka helāts stiprina imunitāti. Šis produkts uzskatāms par antibiotiku alternatīvu. Lietošanu iesāk pirms paredzamā riska perioda un turpina vismaz 5-10 dienas pēc riska (stresa) momenta (piemēram, atšķiršanas).
SASTĀVS: kviešu klijas, kalcija karbonāts. Analītiskais sastāvs: lizīns 0.11 %; proteīns 45.80 %; metionīns 0.21 %; tauki 1.10 %. Katram kg pievienots: cinks, Zn glicināta formā (EcoTrace®), (E6) 41 250 mg; betaīns 480 000 mg, kā arī Bacillus licheniformis (DSM 5749) un Bacillus subtilis (DSM 5750) attiecībās 1:1 (BioPlus®2B) 640 x 109 KVV.
DEVAS: teļi: 1,5-6 g dienā atkarībā no vecuma, sivēni līdz atšķiršanai: 3,5 g uz 50 sivēniem dienā, laktējošām sivēnmātēm: 12 g dienā, sivēniem 5-10 nedēļu vecumā: 14 g uz 10 sivēniem dienā. Life Vest pievieno dzīvnieku barībai vai ūdenim, kuru tūlīt izdzirdina. Life Vest lietošana ieteicama arī pēc antibiotiku lietošanas.
JŪSU IEGUVUMI:
● Iespējams saglabāt dzīvnieku ēstgribu un augšanu pat riska periodos (piem. pārgrupējot) un slimību laikā.
● Iespējams novērst gremošanas traucējumus barības maiņas laikā.
● Izmantojams kā antibiotiku alternatīva.
● Pasargā dzīvniekus no atūdeņošanās slimību laikā.
● Iespējams kombinēt ar vairākiem kokcidiostatiķiem.