Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

FLUMAST – L

FLUMAST – L

Lokālai lietošanai
Iepakojums 12 aplikatori (10 ml) vienā kastītē.
Pilnībā dabīgs gels, kura sastāvā ēteriskās eļļas un ārstniecisko augu ekstrakti. Lietošanai dzīvniekiem tesmeņa iekaisuma agrīnajās stadijās laktācijas periodā.
Sastāvs: augu ekstrakti un dabīgas esences (propoliss, kliņģerīte, ehinācija, galega, Centella, Melaleuca). Šo augu ekstraktu īpašības atkal tiek atzītas modernajā lopkopībā, lai gan nepelnīti ilgi netika pielietotas. Šo augu ekstraktiem piemīt labas antibakteriālās (Melaleuca ēteriskā eļļa, propoliss), pretiekaisuma (propoliss) un tūsku mazinošas īpašības (Centella), imunitāti stimulējošas īpašības, ar izteiktu iedarbību uz makrofāgiem (ehinācija). Sastāvā sadzīšanu veicinoši cicatrizanti (kliņģerīte, ehinācija).
Lietošana: FLUMAST – L lieto mastīta ārstēšanas laikā, tesmeņa iekaisuma agrīnajās stadijās. Produkta īpašības:
1. Nomierina un mīkstina.
2. Darbojas pret iekaisumu.
3. Vietējas iedarbības imūnstimulants.
4. Vietējas iedarbības antiseptiķis.
5. Cicatrizants.
Lietošanas ieteikumi:
Pēc slimās daivas izslaukšanas, aplicēt un rūpīgi iemasēt slimajā ceturksnī, virzienā no pupa gala uz tesmeņa pamatni.
Jau 24-48 stundu laikā pēc pirmās lietošanas reizes, jābūt redzamiem uzlabojumam. Pēc pirmo uzlabojumu konstatēšanas, lietošanu turpiniet 1-2 dienas.
Ja pirmo 24-48 stundu laikā novēro pasliktināšanos, tas nozīmē, ka baktēriju skaits tesmenī ir pārāk liels, tāpēc nepieciešama antibakteriāla terapija.
Lai nodrošinātu vislabākos rezultātus, būtiska ir agrīna slimības atklāšana un nekavējoša rīcība! Pirmās saslimšanas pazīmes – audu sacietējums, pietūkums un/vai izmaiņas pienā, kā arī izslaukuma samazināšanās. Lai saslimšanu atklātu agrīni, t.i. pirms klīnisko pazīmju parādīšanās, lietojiet jums pieejamās diagnostikas metodes (elektriskās konduktivitātes rādījumus, CMT, somatisko šūnu skaitītājus un c.).
Produkts ir atbilstošs bioloģiskās lopkopības koncepcijai.
Piens:

  • kas iegūts no slimā ceturkšņa līdzekļa lietošanas laikā, nav realizējams vai lietojams cilvēku uzturā.
  • kas izslaukts no slimības neskartajiem ceturkšņiem, lietojams pārtikā bez ierobežojumiem.

Vienmēr konsultējieties ar veterinārārstu! Tālrunis konsultācijām: 29205925