Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Euro-Lacto Flakes

Euro-Lacto Flakes

  • Svars: 25 kg
  • Ražotājs: Schils

Brokastu pārslas teļiem ar uzlabotu sastāvu un kvalitatīvā iepakojumā!

Pilnvērtīgs pre-starteris teļiem.
Teliņi pārslas ēd ļoti labprāt, jo šis produkts ir dabīgs un garšīgs. Izēdināms jau agrīnā vecumā, sākot ar 1. dzīvības nedēļu. Termiski apstrādāti ogļhidrāti (kukurūza, kvieši un mieži). Īpašā sagatavošanas tehnoloģija nodrošina ilgstoši nemainīgu visaugstāko kvalitāti. Euro- Lacto Flakes brokastu pārslas teļiem ir vieglāk sagremojamas par termiski neapstrādātiem graudaugiem. Maisījuma forma un dabiskā struktūra stimulē pareizu un ļoti agru atgremošanas procesu sākšanos, attīsta spurekli. No tā iegūstam vairākus labumus:
● strauji pieaugošu apēstās barības apjomu teliņa augšanas laikā,
● labāku jaundzīvnieku attīstību un augšanu,
● nav nepieciešama ilgstoša pilnpiena izēdināšana,
● dzīvnieka augšana un attīstība notiek pēc labākajiem standartiem: 14 mēnešu vecumā telīte sasniedz 380-400 kg svaru un ir apsēklojama.
Sastāvs : 15% miežu pārslas, 11% ekstrudēti kukurūzas asnu milti, 10% plēkšņu kviešu pārslas (tie nav parastie kvieši, tajos ir daudz vairāk mikro un makro elementu, tajos praktiski nav lipekļa, bet ir ciete, proteīni, tikai ražas ir mazākas kā bezplēkšņu kviešiem, ko parasti audzē pie mums. Šādus kviešus audzē arī Latvijā atsevišķi zemnieki, pārsvarā bioloģiskie), 10% kukurūzas pārslas, 9% lopbarības kukurūzas lipeklis, 8% karsēti ekstrudēti sojas pupiņu milti, 8% kukurūza, 6% mieži, 3% ekstrudēti palmu riekstu milti, 2% sojas pupiņu pākstis, 2% kviešu brāgas graudi un šķīdumi, 1,9% ekstrudēti saulespuķu sēklu milti, 1,9% biešu melase, 1,8% kalcija karbonāts, 1,1% cukurniedru melase, 0,8% augu eļļa, 0,8% linsēklu eļļa, 0,6% nātrija hlorīds, 0,5% smalkie kviešu graudi (atsijas), 0,3% magnija oksīds, 0,2% nātrija bikarbonāts, 0,1% lopbarības kviešu milti, 0,1% kvieši
Vērtīga informācija : Ekstrudēti kvieši ir vērtīga dzīvnieku barības sastāvdaļa, kas iegūta kviešu graudus smalki samaļot, un ekstrudējot (saspiežot formā). Šādi apstrādātie graudi ir vieglāk sagremojami, piemēroti dzīvnieku mazuļiem un pieaugušiem dzīvniekiem atsevišķos dzīves periodos. Ekstrūzijas priekšrocības:
Proteīns ir vieglāk sagremojams. Ekstrūzijas procesā tiek kavēta proteāzes inhibitoru darbība. Tāpat tiek deaktivēta lipāze un lipoksigenāze, kas uzlabo barības glabāšanos.

Uzlabojas ogļhidrātu struktūra. Cietes želatinizācija ir ļoti būtisks process kviešu ekstrūzijā, tā būtiski uzlabo enzimātisko cietes hidrolīzi, kas nodrošina daudz labāku uzsūkšanos gremošanas traktā.

Kokšķiedras saturs barībā samazinās par apmēram 3%, līdz ar to palielinās ogļhidrātu saturs. Tātad uzlabojas barības uzturvērtība..
Analītiskais sastāvs : proteīns 16,5%; tauki 4%; pelni 7%; kokšķiedra 8%. Pievienots: vitamīns A 20.000 IV/kg; vitamīns D3 34.000 IV/kg; vitamīns E 40 mg/kg; vara sulfāta 2 pentahidrāts 14 μg; vara aminoskābes helāta hidrāts/varš 1 μg.
Ēdināšanas ieteikumi:
Sākot ar 3. dzīvības dienu uzsāciet iepazīstināt teliņus ar šo produktu. Pārslu izēdināšana ir visefektīgākā un ekonomiski pamatotākā līdz +/- 4 nedēļu vecumam. Brīdī, kad teliņš spējīgs apēst 1,5-2,0 kg Euro-Lacto Flakes dienā, pārejiet uz teļu starterbarību un rupjās lopbarības izbarošanu.
Uzmanību: pārliecinieties, vai dzīvniekiem ik dienas pietiekamā daudzumā pieejams tīrs dzeramais ūdens!