Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

ELEGANT

ELEGANT

  • Svars: 25 kg

Enerģētiski augstvērtīgs barības papildinājums audzējamām telēm (spēkbarība).

Veiksmīga ganāmpulka ataudzēšana atkarīga no augošo telīšu ēdināšanas tradīcijām. Sekojot līdzi jaundzīvnieku augšanas „ātrumam”, iespējams laikus novērst zaudējumus, kuri rodas pārāk gausas augšanas rezultātā – aptaukošanās pēc gada vecuma sasniegšanas, problemātiska apsēklošana, apgrūtinātas pirmās dzemdības un izslaukuma ģenētiskā potenciāla nerealizēšanās.
ELEGANT lieto: sākot no 0,5 līdz 1 kg dienā, kā papildinājumu rupjajai lopbarībai, vai kā daļēju papildinājumu jau esošajai spēkbarībai (50%), sākot no 2 mēnešu vecuma, līdz vēlamās ķermeņa kondīcijas un svara sasniegšanai, sevišķi tad, ja telīšu augšana pēc piena perioda nav apmierinoša, vai tās tiek turētas sliktās ganībās. Lai apsēklošanas un atnešanās brīdī telītes sasniegtu vajadzīgo svaru un kondīciju, ļoti svarīgs ir atbilstošs svara pieaugums, sākot jau no dzimšanas un pēc piena perioda beigām, līdz pat 8 mēnešu vecuma sasniegšanai, kad augšanu ir visvieglāk ietekmēt ar pareiza ēdināšanas plāna palīdzību. Šajā laikā ļoti svarīgs olbaltumvielu, enerģijas un mikroelementu nodrošinājums.
Sastāvs: cukurbiešu graizījumi, kaltēti spirta rūpniecības blakusprodukti, rapsis, ekstrudēti palmu rieksti, kviešu klijas, kvieši, auzas, biešu melase; taukskābes, kalcija karbonāts, nātrija hlorīds. Katrs kg satur: v itamīns A 6 000 I V, v itamīns D 3 2000 IV, vitamīns E 50 mg, varš (vara sulfāts) 10 mg, mangāns (mangāna oksīds) 20 mg; cinks (cinka oksīds) 50 mg, selēns (nātrija selenīts) 0,4 mg; kobalts (kobalta karbonāts) 0.1 mg, jods (kalcija jodāts) 0.7 mg.

Lietojot ELEGANT, telītes iegūst lielāku augumu un labu ķermeņa kondīciju un muskuļu masu, kas ļoti svarīgi pirmās atnešanās brīdī. Zviedrijas ēdināšanas speciālisti iesaka ELEGANT izbarot līdz pat dzemdībām, jo šī barība rosina muskuļu un skeleta augšanu, nevis aptaukošanos, kas ir bīstama pirmpieņu veselībai un telīšu auglībai.

JŪSU IEGUVUMI:
Telītes
● aug un attīstās ātrāk,
● slimo mazāk,
● apsēklošanas svaru sasniedz 13-14 mēnešos.
● maza deva apmierina vajadzību pēc enerģijas, minerālvielām un vitamīniem,
● izveidojas liela auguma tele,
● vieglāk apsēklot, jo neaptaukojas.
Ražotājs: Lantmännen Lantbruk, SE-531 87 Lidköping, Zviedrija