Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

DIGITGold PRE un DIGITGold ACTIVE komplekts

DIGITGold PRE un DIGITGold ACTIVE komplekts

  • Svars: 20 kg + 21 kg
  • Ražotājs: Ecolab

Nagu aprūpes un dezinfekcijas komplekts lietošanai liellopu, aitu un cūku fermās nagu infekcijas gadījumos.
Atšķirībā no citiem, vecākas paaudzes līdzekļiem, DIGITGold neizsausē nagu (naga raga kārtiņu), bet to padara vēl stingrāku un saglabā neizmainītu, jo „neizdedzina” keratīnu. Ir noskaidrots, ka ilgstoša nagu vannu lietošana, izmantojot līdz šim pieejamos nagu vannu līdzekļus, ātri vien padara sausu nagu, tas kļūst līdzīgs sūklim un spēj uzsūkt vircu, kura satur infekciju. Var gadīties, ka ir tikts vaļā no „zemenes”, bet iedzīvojas jaunā nelaimē – mīkstā nagā, kurš viegli dilst, kam ātri rodas atspaidījumi un zoles čūla. DIGITGold uztur sausu vienīgi pirkstu starpas ādu, kas būtiski „zemenes” un citu ādas infekciju gadījumā. Dezinficē un aizsargā nagus. Uzlabo pirkststarpas ādas veselību. Ilgtermiņa iedarbība. Veselīgi nagi. Komplekts sastāv no mazgājošā līdzekļa nagu sākotnējai apstrādei un dezinficējošā līdzekļa – nagu dezinficēšanai. Nesatur formaldehīdu!
● Sistēmas pirmā daļa (pirmā kanna) – DIGITGold PRE
Tīrošajai vannai, nagu mazgāšanai pirms dezinfekcijas. Nodrošina dziļo tīrīšanu, pateicoties mīkstinošajām un dziļi ādā un nagā iekļūstošajām organiskajām sastāvdaļām. Šis līdzeklis sagatavo nagu nākamajai – dezinfekcijas procedūrai. Lietošanas metode: Lietojiet 1% DIGIT Gold PRE šķīdumu pirms DIGITGold ACTIVE lietošanas. Vannas saturu atjaunojiet ik pēc 100-150 govīm. Darba šķīduma pagatavošana: 1 litrs uz 100 litriem ūdens jeb 10 litri uz 1 000 litriem ūdens.
● Sistēmas otrā daļa (otrā kanna) daļa – DIGITGold ACTIVE
Aktīvā jeb dezinficējošā daļa nagu un pirkstu ādas dezinfekcijai.
Sastāvs: 117,5 g gluterālaldehīds, 165 g četraizvietotie amonija savienojumi katrā kg šķidruma. Intensīvā (sākotnējā) lietošana: 5% šķīdums 1 nedēļu, divas reizes dienā. Turpmāk (uzturošā) lietošana: 3% šķīdums 2 dienas nedēļā, vienreiz dienā. Vannas saturu atjaunojiet ik pēc 100 -150 govīm.
VISLABĀKIE REZULTĀTI SAGAIDĀMI, JA NAGU APSTRĀDES PROCESS TIEK ORGANIZĒTS PIRMS IEIEŠANAS SLAUKŠANAS ZĀLĒ!
JŪSU IEGUVUMI:
● Viens komplekts – divas svarīgas procedūras.
● Aptur turpmāku nagu infekcijas izplatību.
● Mazāk klibu govju jau pēc viena mēneša.
● Vairāk ēšanas reižu (jo nesāp nagi) – lielāks izslaukums.
● Ar veselīgiem nagiem aktīvāka un pamanāmāka meklēšanas.