Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Calfostonic

Calfostonic

  • Svars: 25 kg
  • Svars: 5 kg
  • Ražotājs: Invesa

Vispārspēcinoša papildbarība visu sugu dzīvniekiem un putniem.
Atsevišķai dozēšanai vai iemaisīšanai gatavajā barībā. Šī ir pirmā minerālbarība „Dimela Veta Latvija” sortimentā. Ražota Spānijā. Ļoti garšīgi smaržo. Iesākumā tā bija reģistrēta kā veterinārās zāles un to der zināt, jo šī papildbarība vēsturiski ir izpelnījusies ļoti daudz labu atsauksmju no veterinārārstiem un zemniekiem. Vēlamā rezultāta sasniegšanai papildbarība jālieto tikai 20 dienas. Šīs vitaminizētās minerālbarības sastāvā ļoti daudz komponentu – 26 !!! Bieži vien saimnieki, krīzes dzīti, saviem lopiņiem nedaudz nodara pāri, jo ekonomiski grūtajos laikos pērk lētākas un tas nozīmē – nepilnvērtīgākas piedevas. Lēts diez vai būs labs! Katra sastāvdaļa taču kaut ko maksā. Saimnieks pēc savu govju signāliem ierauga (nu jau visi, cerams, pazīst šo terminu!), ka kaut kas vairs nav kā vajag… Mazāks izslaukums, sliktāka apetīte, parādās nepieciešamība govis apsēklot atkārtoti un citas lietas. Saimnieki nenoliedz, ka šīs nebūšanas ir ekonomēšanas sekas un vēlas situāciju labot. Protams, ka viena iespēja ir uzsākt ikdienas minerālbarības maisījuma izēdināšanu. Mūsu sortimentā tā būtu VitaMin sērija, kura satur mikro, makro elementus un vitamīnus. Taču minerālbarība bija jādod visu laiku un kārtīgi, bez pārtraukumiem, jo govij ir “pie astes” – vai ir krīze, vai nav! Cerēto rezultātu pēc šādas ekonomiskās pauzes var sasniegt ne ātrāk kā pēc 2 mēnešos (to apstiprina asiņu analīzes), tad arī dzīvnieki sāk “izskatīties” labāk.

CALFASTONIC ATŠĶIRĪBAS NO CITIEM PRODUKTIEM :
Lietojot šo maisījumu, vēlamo rezultātu var sasniegt jau pēc 20 dienu lietošanas kursa! Tāpēc mēs Calfostonic esam iesaukuši par “reanimāciju”, jo ar tā palīdzību lopiņi salīdzinoši īsā laikā (20 dienās) sakārto savu organismu, un, ja veic analīzes, vairs vitamīnu un minerālvielu deficītu nekonstatē. Pēc šāda 20 dienu kursa jāturpina uzturēt sasniegto rezultātu ar lētākām un vienkāršākām piedevām, piem., VitaMin sērijas ikdienas produktiem. Lietošanu kursu veidā iesaka vienmēr, kad steidzami jāsakārto organisms – pēc slimībām, pēc dzemdībām, pēc dažādām riska situācijām un c. Katram dzīvniekam vienā kursa laikā jāizbaro tikai 4 kg papildbarības, dienā izēdinot 200 g.
KAS PADARA CALFASTONIC PAR ĪPAŠU PRODUKTU?
Līdzās A , D3, E, K3, PP un B grupas vitamīniem un minerālvielām (Ca, P, Zn, Mn, Mg, Cu, Fe, Co) Calfostonic sastāvā ir: nātrija glutamāts – uzlabo produkta garšu, ir glikozes prekursors, iesaistās atindēšanas procesos, urīnvielas ražošanā. Genciānas saknenis – rosina siekalu izdalīšanos (acidozes profilakse), uzlabo žults izdalīšanos, rosina apetīti, palielina leikocītu skaitu. DL metionīns un lizīns – būtiskākās aminoskābes, kuras nepieciešamas spurekļa mikroflorai, tām piemīt lipotrofa aktivitāte – kavē tauku infiltrāciju aknās, ir šūnas enerģijas papildinātājas. Holīns – vitamīns – “ aknu atveseļotājs”, jaundzīvniekiem parasti tas trūkst. Karnitīns – augu valsts barības līdzekļos parasti nepietiekošā daudzumā, jaundzīvniekiem parasti tā nepietiek, bieži trūkst arī augstražīgiem dzīvniekiem; karnitīns piedalās taukskābju vielu maiņā, veicina gremošanas sulu izdalīšanos līdz ar to stimulē apetīti. Kālija jodīds – uzlabo apaugļošanos.
SASTĀVS: kalcija karbonāts(44.39%), dikalcija fosfāts (minerālas izcelsmes) (30.00%), nātrija hlorīds (2.50%), magnija karbonāts (0.50%), Genciāna saknenis (0.50%). Analītiskais sastāvs: kalcijs 25.4%, fosfors 5.4%, nātrijs 0.1%, magnijs 0.1%, vitamīns A 600,000 I.V./kg, vitamīns D3 200,000 I.V. /kg, vitamīns B1 100 mg/kg, vitamīns B2 200 mg/kg, vitamīns B6 10 mg/kg, vitamīns B12 1.1 mg/kg, v itamīns E 7 5 mg/kg, vitamīns K3 25 mg/kg, nikotīnskābe 1.25 g/kg, kalcija pantotenāts 500 mg/kg, holīna hlorīds 25 g/kg, vitamīns BT 10 g/kg, D,L-Metionīns 10 g/kg, L Lizīns 2.5 g/kg, Nātrija glutamāts (garšas uzlabotājs) 7.5 g/kg, cinks (Zn sulfāta monohidrīta formā) 504 mg/kg, dzelzs (Fe sulfāta monohidrāta formā) 600 mg/kg, mangāns (Mn sulfāta monohidrāta formā) 480 mg/kg, varš (Cu sulfāta pentahidrāta formā) 125 mg/kg, jods (kālija jodīta formā) 124 mg/kg, kobalts (Co sulfāta heptahidrāta formā) 105 mg/kg. Tā kā Calfostonic ir Latvijā jau kopš 1993. gada, mums ir bijusi lieliska iespēja apkopot atsauksmes par produkta kvalitāti un lietošanas iespējām. Par produkta augsto rezultativitāti liecina jau tas vien, ka ar katru gadu pieaug realizētais daudzums. Saimnieki, kuri lietojuši Calfostonic saviem dzīvniekiem, apstiprināja, ka sekojošas devas patiešām nodrošina vēlamo rezultātu: Liellopi, govis, zirgi: pieauguši dzīvnieki 100 – 200 g/dienā. Teļi: 40 – 50 g/dienā. Cūkas: pieauguši dzīvnieki 60 – 100 g/dienā. Sivēni: 10 –15 g/dienā. Suņi: pieauguši dzīvnieki 5 – 10 g/dienā. Kucēni: 1 – 3 g/dienā. Izdevīgi, ja viens produkts izmantojams visiem Jūsu mājdzīvniekiem! Lietošana 15 – 20 dienas! Šajā laikā citas minerālvielu un vitamīnu barības piedevas lietot nav nepieciešams!