Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

CALF ENTER

CALF ENTER

Bagātīga vitamīnu un neaizvietojamo mikroelementu kombinācija ar karoba miltiem, selēnu un dzīvo raugu.  

Raksturojums. Imūnsistēmas darbības rosināšanai un mazasinības novēršanai teļiem. Palīdz nosargāt jaundzimuša teļu no novietnē esošajām infekcijām veselību periodā, kad imūnsistēma vēl nav pietiekami attīstīta.

Vitalitātes rosināšanai. Ideāla piedeva govs pienam, ja mazo teļu ēdināšanai izmanto koppienu.

N.B. Spēcīgs un vitāls teļš nozīmē labu ēstgribu, pilnīgu uzņemtās barības izmantošanos, ātru spurekļa attīstību, augšanu un veselību. Alternatīva iespēja Se injekcijai.

Sastāva raksturojums.

Satur A, D3, E, B1, B2, B6, B12, niacīnu, kalcija pantotenātu, folskābi, holīnu, metionīnu, Fe, J, Cu.O Organiski saistītā dzels un vara helāta piedeva pasargā no anēmijas rašanas.

Teļu anēmija – jautājums, kam šobrīd pievērš par maz uzmanības. Jaundzimušo teļu anēmija var rasties, ja no mātes organisma saņemtās šo abu mikroelementu rezerves jau izlietotas, bet teļš joprojām tiek ēdināts g.k. ar pilnpienu, kur kā zināms, šo mikroelementu (īpaši Fe) saturs ir ļoti niecīgs.

Zinātne ir pierādījusi, ka govs piens, tā nepilnīgā sastāva dēļ, nav ieteicams maziem bērniem līdz viena gada vecuma sasniegšanai. Maziem bērniem, kuri ēdināti ar govs pienu biežāk novēro dzelzs deficīta anēmiju. Arī teliņš, līdz ko sāk „atgremotāja dzīvi” un saņem rupjo lopbarību, spēj pakāpeniski noregulēt dzelzs līmeni un deficīts tiek novērts. Pētījumos noskaidrots, ka aptuveni 20% teliņu vecumā no 1-3 mēneši konstatē anēmijas pazīmes, kas izpaužas kā bālas gļotādas, kavēta augšana, predispozīcija saslimšanai ar caureju, kavētu dzimumgatavību. Sevišķi aktuāls šis jautājums ir gaļas lopkopībā, kur teļi ilgstoši pārtiek no mātes piena.

O Karoba milti ir tanīnu, tostarp gallskābes avots. Gallskābe ir bioloģiski aktīva viela, kas organismā darbojas, ka antioksidants; to lielā daudzumā satur arī mellenes, avenes, ozola miza, zaļā tēja un c. Antioksidanta iedarbība izpaužas spējā saistīt brīvos radikāļus un stimulēt metālu saistīšanos helātu kompleksos. Tādēļ nenotiek mikroelementu izskalošanās no organisma, jo helatizēti savienojumi ātrāk uzsūcas un pilnīgāk izmantojas. Šī iemesla dēļ karoba lietošana uzrāda antialerģiskas, pretiekaisuma, pretmikrobu īpašības. To plaši izmanto gremošanas trakta gļotādu veselības atjaunošanai un caurejas apturēšanai. Tas ir labs recinātājs un saldinātājs. Palīdz uzturēt asinsvadu veselību, novērst iekaisuma procesus. Karoba miltiem piemīt arī toksīnu ķērāja spējas, tie ir bagātīgs dzelzs, kalcija un vairāku vitamīnu avots.

O Selēns uzlabo muskuļu un gļotādu veselību, stimulē imunitāti un augšanu. To izmanto baltmuskuļu slimības novēršanai jaundzīvniekiem, jo teļiem, kam zemāks Se līmenis organismā, daudz biežāk konstatē rotavīrusa infekciju un tie bieži slimo ar caureju.

Lietošanas ieteikumi.

20 g teļam dienā. Lietošanu uzsāk tūlīt pēc colostrum perioda.

Pulveris labi šķīst pienā un ūdenī, tāpēc lietošana ir ērta. Izmantošanās organismā pilnīga.

Iepakojums: spainītis 1 kg.

Produkts izgatavots itāļu kompānijā TECNOZOO.

Ražotāja pārstāvis Latvijā: Dimela Veta Latvija.

Tālr.:+371 80700008; www.dimelaveta.lv 

Calf Enter ir veselīgas dzīves sākuma produkts, ko lietot teļiem pirmajās 20 dienās, jo nepieļauj caureju un „iestartē” imunitāti.