Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

ADIRESP

ADIRESP

Šķidra papildbarība govīm, aitām, trušiem, cūkām un putniem

ADIRESP satur dabīgas izcelsmes sastāvdaļas, kuras iedarbojas dziednieciski, jo spēj uzlabot elpceļu veselību, paplašinot bronhus un palīdzot izvadīt no plaušām lieko sekrētu, kas uzkrājas plaušās dažādu iekaisumu gadījumā.

Ja iekaisums netiek apturēts, bronhos un plaušu alveolās turpinās sekrēta akumulācija. Ja dzīvnieks nespēj šo sekrētu (gļotas un krēpas) atklepot un izvadīt no plaušām, liekais šķidrums kļūst par iekaisuma uzturētāju un vidi, kur savairojas baktērijas. Tā izveidojas inficēti plaušu iekaisumi un hroniska pneimonija. Ar dažu ēterisko eļļu palīdzību iespējams šķidrināt gļotas un iedarboties stimulējoši uz imūnsistēmu, tādā veidā panākot izveseļošanos. Ēterisko eļļu avots ir ārstniecības augi, no kuriem destilējot iegūst vērtīgas esences. Pašu ārstniecības augu uzņemšana ar barību vai ūdeni nebūs tik efektīva, kā ēterisko eļļu uzņemšana koncentrētā veidā.

ADIRESP ir šķidra papildbarība dzīvniekiem, kas satur eikalipta ēteriskās eļļas un vitamīnus, kuriem svarīga nozīme bronhu gļotādu veselības atjaunošanā. Eikalipta ēteriskajam eļļām piemīt spēja atvieglot elpošanu, paplašināt bronhus un veicināt atkrēpošanu. Tas paātrina plaušu atveseļošanos slimību laikā, bet, uzlabojot plaušu ventilāciju, nomierina sakarsušus dzīvniekus, mazina stresu un uzlabo viņu pašsajūtu karstā un mitrā laikā. Slēgtās un slikti vēdināmās mītnēs, karsta laika periodos, ieteicama profilaktiska ADIRESP lietošana.

KATRS LITRS SATUR:

  • A vitamīns (3a672a) 900.000 IV
  • D3 vitamīns (E671) 10.000 IV
  • Eikalipta ēteriskā eļļa 35 000 mg

LIETOŠANAS IETEIKUMI un devas:

Kopā ar barību: rūpīgi iemaisot, pievieno 200 ml ADIRESP uz katriem 100 kg gatavās barības.

Kopā ar ūdeni: 100 ml uz 100 l dzeramā ūdens (šajā gadījuma sākt ar 30 ml uz 100 litriem, līdz sasniedz 100 ml uz 100 litriem 3 dienās).

N.B. Plaušu veselība svarīga katram augošam un ražojošam organismam.

Lai ķermenis augtu (arī auglis), nepieciešamas ne vien barības vielas, bet arī skābeklis, ko asinis no plaušām piegādā visiem audiem – katrai šūnai. Vēl ir svarīgi zināt, ka

  • liellopiem ir salīdzinoši mazas plaušas, kuras atrodas ļoti zemu krūšu dobumā!
  • Ierosinātājus un krēpas grūti dabūt ārā! Ja ir slimību veicinoši apstākļi (karstums, aukstums, putekļi, vējš, citas stresa situācijas), slimību iedīgļi strauji savairojas.
  • Pat neliela sapostītā plaušu daļiņa ir nopietns zaudējums liellopam!
  • Govīm ir par 250% lielāka O2 vajadzība nekā zirgiem!!!! Taču plaušu tilpums ir 3x mazāks.
  • Neveselu plaušu tilpums ievērojami samazinās, un gāzu apmaiņa ir apgrūtināta. Tas izpaužas: kā paātrināta elpošana, ilgstoša gulēšana, slikta ēstgriba un kavēta augšana. Slimās plaušās ieplūst vēl mazāk O2!
  • Telpās turētiem teļiem biežāk elpošanas orgānu infekcijas nepietiekamas ventilācijas dēļ!

Mēs izvēlamies un piedāvājam visaugstāko kvalitāti