Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Jaunumi

Dimela Veta Latvija maina nosaukumu uz Dimedium

Ar prieku paziņojam, ka mūsu uzņēmuma nosaukums AS Dimela Veta Latvija 2020. gada 12.oktobrī tiek mainīts uz AS Dimedium Latvija.

AS Dimedium Latvija pieder AS Dimedium Group (iepriekš AS Dimela), kas ir viens no lielākajiem nozares uzņēmumiem Baltijā. Vienots zīmols Latvijā, Lietuvā un Igaunijā atspoguļo uzņēmuma attīstību un nākotnes vīziju un ir daļa no kopējās stratēģijas, kuras mērķis ir uzsvērt mūsu prasmes, izaugsmes iespējas un apņēmību piedāvāt arvien pilnvērtīgāku un mūsdienīgāku produktu un pakalpojumu portfeli.

Līdz ar šīm izmaiņām vēlamies Jūs iepazīstināt ar jauno uzņēmuma logo, kā arī drīzumā darbību uzsāks jauna uzņēmuma mājas lapa www.dimedium.lv, kurā uzsvars tiks likts uz inovatīviem fermu risinājumiem un pasaules prakses labākajiem piemēriem.

Mūsu darbības pamatā ir rūpes ne tikai par dabas, sabiedrības un tirgus vērtībām, bet arī par mūsu darbinieku, klientu un biznesa partneru interesēm. Pateicoties 28 gadu ilgajai pieredzei, joprojām varam sniegt savu ieguldījumu Latvijas lauksaimniecības, veterinārmedicīnas un mīļdzīvnieku labturības attīstībā.

Zīmola maiņa nekādi neietekmēs un neaizkavēs esošo un turpmāko sadarbību un pasūtījumu izpildi. Vēršam Jūsu uzmanību, ka turpmāk saņemtajos pasūtījumos, iepakojumu marķējumos, rēķinos un reklāmas materiālos tiks norādīts jaunais nosaukums AS Dimedium Latvija. Uzņēmuma darbinieki, adrese un konta numuri paliek nemainīgi. Lūdzam Jūs informēt grāmatvedību, lai pievērš uzmanību šīm izmaiņām.

Mūsu uzņēmums AS Dimedium Latvija šogad ir nosvinējis 28.dzimšanas dienu. Lepojamies ar šo sasniegumu un vēlamies pateikties arī Jums, jo bez Jūsu lojalitātes un atbalsta tas nebūtu iespējams. Mūsu klienti un partneri joprojām ir mūsu galvenā prioritāte.

Ar sirsnīgiem sveicieniem no Dimedium komandas!

AS Dimedium Latvija
Ansis Kuplis
Valdes priekšsēdētājs
Tālr.: +371 278 780 28
E-pasts: ansis.kuplis@dimedium.lv